O firmie

Gaudeo z łac. znaczy cieszyć się, radować. Swoją misję postrzegamy w tym właśnie znaczeniu - chcemy wykonywać dekoracje, które przyniosą radość i zadowolenie naszym Klientom.


Działamy od 2004 roku, zaczynaliśmy od dekorowania kościołów, później stopniowo zwiększaliśmy zakres usług, wprowadzając dekorowanie sal balonami, tkaninami, a następnie wzbogacając ofertę o usługi florystyczne.
Wykonujemy dekoracje ślubne i weselne, zajmujemy się dekoracjami dla firm oraz wszelkimi innymi na rozmaite okazje (urodziny, jubileusze, pikniki, sylwestry, studniówki, komunie, akcje promocyjne i in.)
Naszą pasją są balony. Stale udoskonalamy swoje umiejętności na szkoleniach oraz testujemy możliwości na konkursach - jesteśmy dwukrotnymi wicemistrzami Polski w dekoracjach balonowych (2008 i 2009 rok).

Dziedzina, którą wybraliśmy sobie jako drogę zawodową i przygodę przede wszystkim, niektórym wydawać się może błaha i mało poważna. Bo czymże zajmuje się “dekorator”?! Niczego nie produkuje, jego praca jest wprawdzie zachwycająca, ale jakże ulotna, to jakiś margines życia, bo przecież można doskonale obejść się bez dekoracji. My jednak uparcie “robimy swoje”. Z każdym kolejnym rokiem widzimy wyraźniej, że ludziom nie należy odmawiać potrzeb estetycznych, które to należą do potrzeb wyższych człowieka. Staramy się wykonywać nasze dekoracje solidnie, angażując do tego całą naszą wiedzę i pomysłowość. Wszystko w jednym celu - by poprawić samopoczucie naszych Klientów i Ich gości.

 

UWAGA OSOBY BEZPRAWNIE KOPIUJĄCE OPISY I ZDJĘCIA Z NASZEJ STRONY !

Niniejszym informujemy, że wszelkie opisy, zdjęcia oraz układ strony jest naszego autorstwa i nie zezwalamy NIKOMU na jego wykorzystywanie - w całości lub części, w żaden sposób. Niniejszy prawa podlegają ochronie prawnej zgodnie z przepisami art. 115 par. 1 i art. 78 Ustawy o prawie autorskim z dn. 4.02.1994 z późniejszymi zmianami. Każde bezprawne wykorzystanie będzie ścigane przez naszą firmę prawnie na drodze karnej i cywilnej (ODSZKODOWANIE FINANSOWE) na podstawie orzecznictwa Sądu Najwyższego (m.in. II CK 90/03 z 25.03.2004).

kliknij, aby zobaczyć powiększenie